W dniu 26 września 2010r. o godz. 10oo na Stadionie Miejskim w Kolnie rozpoczęły się VI Zawody Sportowo-Pożarnicze drużyn OSP z powiatu kolneńskiego. Udział w nich wzięło łącznie 14 drużyn OSP, w tym 10 drużyn z grupy "A", 1 drużyna z grupy "C" oraz 3 Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze Chłopcy. Komisję sędziowską powołał Komendant Powiatowy PSP w Kolnie, a sędzią głównym był kpt. Daniel Lewczuk z KPPSP w Grajewie. Pozostali członkowie komisji: asp.sztab. Zyskowski Marek, asp.sztab. Kozłowski Zbigniew, st.asp. Zaborowski Zdzisław, asp. Lenda Arkadiusz.

Zawody rozegrane zostały w konkurencjach:

Grupa A i C:
- ćwiczenie bojowe,
- sztafeta pożarnicza 7 x 50m z przeszkodami

Grupa Młodzieżowe Drużyny Pożarnicze:
- ćwiczenie bojowe,
- bieg sztafetowy 400m z przeszkodami

W zawodach uczestniczyły drużyny męskie:

OSP KSRG Stawiski, OSP KSRG Mały Płock, OSP KSRG Grabowo, OSP KSRG Turośl, OSP KSRG Zabiele, OSP KSRG Leman, OSP KSRG Czerwone, OSP KSRG Lachowo, OSP KSRG Kąty, OSP Borkowo.

Drużyna kobieca:

OSP Zabiele.

Drużyny młodzieżowe:

OSP MDP Turośń, OSP MDP Czerwone, OSP MDP Zabiele

Nasza jednostka w składzie:

Bikowski Remigiusz, Bikowski Tadeusz, Bikowski Tomasz, Bikowski Artur, Kamiński Marek, Truszkowski Jacek,  Mierzejewski Janusz, Młynarczyk Paweł, Góralczyk Marcin, Kurzątkowski Daniel, Jurczykowski Adam, Kozłowski Michał, zajęła bardzo dobre 2. miejsce.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy.

Zapraszamy do  galerii.